09 Dub

Pozvánka: Týden učitelství 2017

Týden učitelství 2017 na FF MU se blíží! Otevřete si diáře a zaznačte si následující termín: 24. – 28. 4. 2017. Jako každý rok vás čeká spoustu zajímavých workshopů, zaměřených nejen na budoucí učitele.

Chcete se stát učiteli? Pak si určitě vyberete z pestré nabídky workshopů, které Týden učitelství nabízí. Zajímat by vás mohlo třeba to, jak zkrotit třídní knihu, jak se dají použít moderní technologie pro získání zpětné vazby od žáků, nebo jak působí učitelova moc ve výuce.  Mezi další témata patří například inkluzivní vzdělávání,  reflexe pro učitele, nebo workshopy zaměřené na výuku cizích jazyků.

A pokud říkáte, že se učiteli stát nechcete, nevadí! Týden učitelství nabízí i témata jako zvládání stresu a dalších (n)emocí, využití vizualizace při učení, nebo již téměř obsazený workshop nenásilné komunikace. Nezaujala vás ani tyto témata? Pak vám můžeme  v rámci programu doporučit třeba vystoupení ImproDžow – improvizačního divadla, kde se zaručeně pobavíte.

Zajímá vás víc? Mrkněte na stránky www.tydenucitelstvi2017.cz, kde najdete kompletní program a přihlašování na workshopy! Nebo můžete lajknout facebook stránku a dostávat pravidelné info. 🙂

Přejít k navigační liště