17 Úno

První pyžamová párty je za dveřmi!

A je to tu zase! Pět měsíců podzimního semestru uteklo jako voda. Typická deprese studeného začátku roku spojená se stresem ze zkoušek nás sotva opustila a už se na nás řítí další semestr. Do doby, kdy budeme moct trávit volný čas rozložení na dece ve stínu kvetoucích stromů, nám také zbývá ještě dlouho. Tedy pokud si odmyslíte kvetoucí stromy, tak by se na dece pod stromem dalo ležet i dnes, ale jen s notnou dávkou otužilosti a odvahy. Jak jinak si tedy tyto chvíle zpříjemnit? Pedagogika Brno pro Vás má řešení!

Ti z Vás, kteří byli na podzimním NefSetu, už asi ví o co se jedná. Výsledkem našeho dlouhého a vážného rozjímání, kterým jsme v našem týmu strávili temná prosincová odpoledne, je zcela nová (a na ÚPV taky zcela nevídaná) neformální pyžamová party! Do dalšího NefSetu je ještě daleko, tak proč si nezpříjemnit první přednáškový týden nového semestru s námi? A jak taková pyžamová party bude vypadat? Co si na sebe obléct? Co všechno pro Vás máme přichystáno?

Odpověď je jednoduchá. Na rozdíl od NefSetu na Vás nečeká řada promyšlených aktivit, pouze příjemný večer se spolužáky v příjemném prostoru. A že u sebe nemáte pyžamo? Nebo se bojíte předvádět své spací modely? Nevadí! Dresscode rozhodně není předepsaný. Můžete dorazit v normálním oblečení, v pyžamu, ve smokingu, v pytli od brambor, nebo dokonce ve spodním prádle! Možnosti jsou nepřeberné a kreativitě se žádné meze nekladou. Tak na co ještě čekáte? Sežeňte spolužáky, kamarády, známé a vůbec kohokoliv, kdo si s námi bude chtít užít prima večer, do diářů si poznamenejte datum 21. 2. a uvidíme se v 19:00 U Palečka!

Více detailů, aktualit a cestu k Palečkovi najdete na Facebookové události: https://www.facebook.com/events/1968560843171950/

 

 

Přejít k navigační liště