09 Úno

E-learningové setkání ELFday

Pro všechny příznivce vzdělání pomocí technologií se uskuteční 10. února 2015 na Gorkého 7  ELFday. Na programu dne budou přednášky hostů (MimoŠkolu, Khanova škola), prezentace zajímavých projektů vyučujících a studentů FF MU a praktické workshopy. V těchto praktických dílnách se dozvíte, proč se vyplatí prezentovat se na profesní síti LinkedIn, jak využívat při studiu MOOC a budete mít možnost získat mnoho informací o vzdělávacích nástrojích a technologiích.

Mimo jiné se můžete i těšit na prohlídku nové pedagogické laboratoře J21, která je kompletně vybavená pro výuku pomocí mobilních technologií.

Pro více informací navštivte oficiální stránky události https://elf.phil.muni.cz/setkani/

ELFday

Odesílám
User Review
0 (0 hlasů)

2 thoughts on “E-learningové setkání ELFday

  1. Kristýna Havlíková

    Zajímalo by mne, zda se někdo z vás tohoto setkání zúčastnil a mohl se podělit o dojmy? =)

  2. Petr Suchacek

    Zdravím, na setkání jsem byl pouze dopoledne, kdy probíhaly přednášky hostů z MimoŠkolu (MOOC kurzy) a Khánovy školy (výuková videa). Obě byly zajímavé a navíc probíhaly ve zbrusu nové učebně J21 vybavené moderní technikou (tablety, apple tv, speciální nábytek apod.) umožňující velmi pokročilé užívání ICT ve výuce: o učebně se v kuloárech mluví jako o “didaktické učebně”. Uvidíme, jestli jako vyučující budeme schopni tohoto potenciálu využít :)-

Comments are closed.

Přejít k navigační liště