15 Kvě

Jarní NefSet 2018

Dámy a pánové… a všichni mezi tím (protože gender v dnešní době letí). Je to tady. 😊 Tedy přesněji bude to tady za pár dní. Již tradiční Jarní neformální setkání ÚPVčka se nám kvapem blíží!

Pro ty, co o nějakém NefSetu slyší prvně, si zodpovíme pár otázek. 😉


Co to je?

Jak už nadpis napovídá, je to neformální setkání. 😜

Pro koho?

Primárně se jedná o akci zaměřenou na studenty a vyučující na ÚPV. Každopádně přijít může kdokoliv, takže se nebojte přitáhnout své kamarády či domácí mazlíčky. Určitě se neztratí a lidi z ÚPVčka nekoušou (nebo si to alespoň namlouváme😶).

Na co se těšit?

Těšit se můžete na spoustu věcí. 😎 Hlavním tahákem budou aktivity jako lukostřelba, twister, člověče, nezlob se (které bude v nestandardní velikosti), čelovka. Chybět nebudou ani další deskovky.

Tento rok přibydou i lidé z užitečných rozhovorů! 🤩 (Takže pokud máte pocit, že vaše všední konverzace s okolím k ničemu nevedou, a přijde vám, že vám nikdo nerozumí… zde budete mít nějakou šanci. Samozřejmě pokud nehledáte žádné užitečné rozhovory, k dispozici vám budou i ostatní smrtelníci – například autor tohoto článku (já) poskytuje bez poplatku konverzace na téma „telenovely“ 😅 ).


Proč přijít?

Nejenže poznáte nové lidi, ale některé osoby budete mít možnost poznat z jiného úhlu, než jak je znáte z akademické půdy. 👼 (Všichni ví, o kom hovořím, a ano… i oni jsou lidi.) Zažijete tak věci jako: socializace, zábava, uspokojení základních lidských potřeb (aby nabylo pochyb, myslí se tím krmě a mok). Navíc přidáváme vystavení se venkovnímu prostředí.⛅

Jako bonus pak přihazujeme do placu kupu cen. 🙂 (O kterých se zmiňuji jen tak mimochodem… jestli chcete vědět co to bude… budete muset přijít osobně.)

Takže… to bychom měli. Teď to nejdůležitější.

Základní informace:

Kdy: 23. 5. 2018 od 15:00–20:00 (možnost protáhnutí akce a afterparty)

Kde: Veveří 26 (dvorek u budov K a L)

Co s sebou: dobrou náladu a vhodné oblečení do počasí

Další informace a případné změny naleznete na stránkách akce na FB.

Těšíme se na vás! 🖖

Odesílám
User Review
5 (3 hlasy)
Přejít k navigační liště