12 Říj

Konečně…

protože sliby se mají plnit nejen o Vánocích!

Mnozí to již nečekali, a abychom byli upřímní – i mnozí z naší redakce to nečekali (nebo přestali doufat), že se někdo z naší redakce „dokope“ k sepsání tohoto krátkého reportu.

Věc se má tak, soutěž „Budiž redaktorem“ se setkala s odezvou – překvapivě, pro některé více, pro některé méně. A tak se naše mladá redakce, našeho mladého webu ujala splnění svých starých slibů, slíbených při vyhlašovaní soutěže, způsobem pro mladost tak typickým – prostě jsme nespěchali (a to ani se sepsáním tohoto článku a s jeho publikováním vůbec). 😀

Nicméně, věc se má tak, že minimálně někteří z nás se rozhodli situaci kolem výše zmíněné soutěže neprotahovat a danou věc dotáhnout do zdárného konce. A tak se na začátku září vydalo (ne sedmero statečných), ale duo statečných předat ceny v podobě knížek.

A abyste si nemysleli, že kecáme, přikládáme zde i fotografický důkaz, že ona výměna opravdu proběhla! Na fotce si můžete prohlédnout krásnou Vendulu Šolcovou, jejíž článek obsadil v soutěži hezké druhé místo a rovněž i našeho, v porovnání s Vendulou eh… pohledného, redaktora Václava Vydru, který měl tu čest onu publikaci předat.

soutěž

Pokud se divíte, proč zde nevidíte fotku Jakuba Kychlera, jehož kvalitní články obsadily první a čtvrté místo, důvod je jednoduchý – jistý komunikační šum mezi oběma stranami a poté určitá míra nerozhodnosti vítěze soutěže. Nicméně (nejen) v tomto případě jsme stále aktivní a nevzdáváme se, poněvadž jsme věční optimisté. 🙂

Pokud jste zklamaní, že jste tuto soutěž propásli, nezoufejte! Jak jste si již mohli přečíst v jednom předcházejícím článku, chystáme pro Vás již druhou soutěž, která bude mít buď velmi obdobná, či možná dokonce identická pravidla, jako měla tato soutěž.

Zachovejte nám proto přízeň i nadále a určitě se dozvíte víc!

Odesílám
User Review
0 (0 hlasů)
Přejít k navigační liště