30 Kvě

Krásné prostředí, příjemná atmosféra a super lidé aneb Jarní neformální setkání 2016

SkládáníJarní semestr je za námi a s ním i jarní neformální setkání ÚPV. Věříme, že oboje jste si pořádně užili – přičemž NefSet samozřejmě víc, zvlášť když se ve středu umoudřilo počasí a místo deště nás na dvorku G/J navštívilo sluníčko.

Teplé počasí výrazně přispělo ke zdárnému realizování přichystaných aktivit.  Všichni návštěvníci se mohli pobavit u pedagogického pexesa a pedagogických skládaček – úspěšní řešitelé jistě na fotografiích poznali známé tváře ÚPV. Ovšem největší úspěch mělo bezpochyby Člověče, nezlob se v životní velikosti, na němž se vyřádilo mnoho přítomných, včetně našich drahých vyučujících, kterým tímto chceme poděkovat za jejich aktivní účast.

Člověče

“Člověče, nezlob se jsem si náramně užil 😀 ”
(autentický výrok účastníka zaznamenaný v knize návštěv)

Zábava se tak rozproudila, že jsme museli několikrát posouvat vyhlašování tomboly. Ta se mimochodem také velmi vydařila – šťastným výhercům jsme rozdali celkem 13 publikací s pedagogickou tematikou a několik ústavních periodik Studia paedagogica. Zpětně ještě jednou výhercům blahopřejeme!

“Děkuji za příjemný čas po zkoušce a nálož knížek na celé studium 😀 ”
(výrok šťastného výherce, který se skrývá pod iniciálou L.)

Navíc také děkujeme, že jste nás podpořili kupováním občerstvení, které jsme pro vás vlastnoručně napekli či přímo na místě připravili ve sladké i slané variantě. Především však doufáme, že jste si v mezičase stihli popovídat se svými kolegy, přáteli, vyučujícími, nebo že jste třeba poznali i nějaké nové osoby z našeho ÚPV.

Dav

“Krásne prostredie, príjemná atmosféra, fajn káva, super ľudia 🙂 Ďakujem!”
(výstižné shrnutí evidentně spokojeného účastníka NefSetu)

Děkujeme všem za účast a ty z vás, kteří se nemohli dostavit, rádi uvidíme na neformálním setkání, které se bude konat v podzimním semestru. Nyní přejeme všem studujícím hodně štěstí u zkoušek (respektive u státnic) a zkoušejícím zejména pevné nervy a hojnou trpělivost se studenty. Budeme se na vás těšit na příštím NefSetu!

Vaši organizátoři neformálního setkáníPGB
Veronika Carbochová, Markéta Jelínková,
František Kulič, Michaela Mitrengová,
Eliška Olšanová, Adéla Štrbáňová

a jejich zkušení poradci
Jan Hanáček, Markéta Jurčíová,
Daniel Přikryl a Václav Vydra

Děkujeme také Nadačnímu fondu studentů FF MU za spolupráci při organizaci!

Celé album fotografií z akce si můžete prohlédnout zde:
https://www.facebook.com/events/1542936439341820/1558766557758808/

 

Odesílám
User Review
5 (1 hlas)
Přejít k navigační liště