26 Úno

Tvá šance vyniknout! (na pedagogika-brno.cz)

Tento týden nám začal nový semestr a jsem přesvědčen, že většině z Vás pumpuje tělem nová energie. Už jste měli možnost navštívit první lekce jarních kurzů a zvažujete, jak si časově rozvrhnete příštích pár měsíců. Studium na VŠ však nabízí další možnosti seberealizace, a jednu z nich bych Vám nyní chtěl nabídnout. Zúčastníš se občas zajímavé přednášky či konference? Rád(a) bys zveřejnil(a) svoji studentskou práci? Máš prostě volný čas a přemýšlíš, jak ho smysluplně využít? Nebo se Ti líbilo Neformálko a chceš nám pomoct s organizací? Skvělé! Přidej se k nám, redaktorům Pedagogiky Brno!

oldschool2

Ani my jsme si na počátku nevěděli, do čeho jdeme, ale úspěch našich aktivit nás naučil, že má smysl zkoušet nové věci a vykročit do neznáma. Jarní NefSet 2014  byl překvapením pro všechny: pro účastníky, že byl pěkně připravený, pro nás, že na něm byla slušná účast. Teď už víme, které věci fungují, takže může být ještě lepší než loni. Ale protože máme podstatně víc školních povinností, bez Tvojí pomoci to nepůjde.  nefset jaro 15x

Také jsme začali psát články a postupně vybudovali prostor pro sdílení studentských prací, postřehů a návodů, pozvánek a aktualit. A protože na studentech náš web stojí, rádi bychom víc zapojili Vás, spolužáky z ÚPV, i do tvorby webu. Není to tak náročné, jak se může zdát, a činnost je čistě dobrovolná.

Pokud Tě tato nabídka zaujala, napiš na daniel.prikryl@mail.muni.cz a přijď 8. března v 19 hodin do Kavárny Anděl, kde si popovídáme o tom, jak můžeš přidat ruku ke společnému dílu.

A pokud ne, tak se aspoň budeme těšit na tvoji účast na jarním NefSetu.

Odesílám
User Review
1 (1 hlas)
Přejít k navigační liště